Dohrávka se Slováckem už má známý termín

Fotbalové kluby 1.FK Příbram a 1. FC Slovácko si dohodly nový termín zápasu, který byl kvůli koronavirové nákaze v září odložen.

Utkání ze 4. kola FORTUNA:LIGY se bude hrát 14. listopadu od 16:00.
S ohledem na nedostupnost utkání pro diváky budete moci sledovat tento zápas na MD streamu stanice O2 TV

Slovácko má po šesti odehraných zápasech tohoto ročníku 8 bodů v tabulce a jsou 11. Náš tým po sobotní porážce u Litavky zůstává na posledním místě s jednobodovýmm ziskem.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.