Domácí premiéra 29.února - 14:30

Den, který je pouze jednou za čtyři roky. Den, který nám prodlužuje kalendářní rok. A také den, kdy budeme poprvé v roce 2020 hrát na našem Stadionu Na Litavce.

Vedení FORTUNA:LIGY stanovilo termíny třetího jarního kola soutěže. Vzhledem k tomu, že příbramští fotbalisté začínají v Jablonci a Plzni, až ve třetím mistrovském zápase budou hrát před domácím publike.

29. února - 14:30

1.FK Příbram - FK Mladá Boleslav

sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
11. 08. 2020
Pavel Horváth: Příprava je velmi krátká
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.