1.FK Příbram

Domácí premiéra se Zlínem

V sobotu se Stadion Na Litavce stane dějištěm prvního letošního domácího utkání v rámci Fortuna:Ligy.

Svěřenci trenéra Josefa Csaplára neodstartovali do Fortuna:Ligy ideálně, když si přivezli z Liberci vysokou porážku. “Zápas skončil, raději zapomeňme, snažšího soupeře letos již těžko budou fotbalisté U Nisy mít. Udělali jsme spousty individuálních chyb, takhle hrát nemůžeme,” pronesl na tiskové konferenci po utkání trenér Csaplár.

Ani Zlín však nevstoupil do ligy s bodovým ziskem. Všechny body z jeho hřiště si odvezli fotbalisté Slovácka a premiéra trenéra Pivarníka tak nebyla úspěšná. “Bohužel jsme nepotěšili fanoušky, byl to bojovný zápas s minimem šancí a se špatným výsledkem pro nás.Rozhodla situace, která ani nebyla šancí. Jinak to byl remízový zápas,” zhodnotil start z pohledu Zlína Roman Pivárník.

Poslední vzájemný duel skončil vítězstvím domácího Zlína o tři branky. Příbramští se z vítězství nad sobotním soupeřem radovali naposledy v říjnu roku 2008, když zazářil hattrickem Daniel Huňa. Více než deset let starou výhru na hřišti zažil i nynější kapitán Antonín Fantiš.

Utkání začíná v sobotu 16.2. v 15 hodin, vstupné na Stadion Na Litavce 100 korun, kdo nestihne přijít na stadion, může zápas sledovat v přímém přenosu na O2 TV.

Hlavním rozhodčím bude Ondřej Berka, asistenty mu budou D. Pospíšil a V. Melichar.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners