Dominik Kraut přestupuje z ostravského Baníku

Těsně před začátkem ligy se podařilo získat další posilu týmu. Novou tváří v kabině příbramského mužstva je čtyřiadvacetiletý útočník Dominik Kraut
Dominik Kraut do našeho klubu přestupuje z ostravského Baníku. Přestup čtyřiadvacetiletého Krauta se upekl na poslední chvíli a náš klub jeho příchodem získává posilu do útoku. (kurziva)"O Dominika jsme měli zájem již před dvěma lety, když se nám nyní naskytla možnost ho získat, tak jsme ji využili a přestup realizovali. Věříme, že se u nás vrátí do své bývalé formy a že bude u nás střílet góly,"(/kurziva) okomentoval přestup generální ředitel a spolumajitel klubu Petr Větrovský. Bývalý reprezentant do 21 let odehrál v Gambrinus lize již více než sto zápasů a dal jedenáct gólů. V příbramském klubu získal kontrakt na dva a půl roku a trenérovi Čuhelovi bude k dispozici již pro utkání s Bohemians. (foto 13-14/a-tym/nova_posila_dominik_kraut/foto01.jpg)(/foto) (foto 13-14/a-tym/nova_posila_dominik_kraut/foto02.jpg)(/foto) (foto 13-14/a-tym/nova_posila_dominik_kraut/foto03.jpg)(/foto) 1.FK Příbram tak získala v posledních dnech přestupového období dva hráče. Možnost jít na hostování dostal Martin Šlapák. (kurziva)"Martin nás nezklamal, ale protože to nevypadalo, že by byl vytížen tak, jak by si i on představoval, došli jsme ke společnému závěru, že je pro něj lepší v jeho věku 27 let, aby hrál stabilně druhou ligu jako na podzim v Mostě,"(/kurziva) uvedl Petr Větrovský. Martin Šlapák tak pravděpodobně bude následovat Matěje Štochla, který se již připravuje s druholigovou Viktorií Žižkov. Do jakého klubu konkrétně zamíří zatím není jasno.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners