Dorost U19 byl na soustředění

"U-devatenáctka" byla na soustředění v Sušici. Boje v jarní části sezóny budou tvrdé a tým do ní půjde naplno.

Do bojů v České lize dorostu jde naše U19 s odhodláním. Tento týden se tým pod vedením trenéra Iona Butnaru připravoval na soustředění v Sušici. Pozice v tabulce staví před partu kluků velkou výzvu, poslední zápasy na podzim nalily dorostencům energii, že není vůbec nic ztraceno. Ostatně několik talentů se zapojilo také do přípravy s A-týmem a vůbec se v ní neztratili.

Jak se povedlo naplnit cíle tohoto soustředění, Ione?
Na tomto soustředění šlo hlavně o získání fyzické kondice. Měli jsme 4 fáze, ranní rozcvička, dopolední trénink, odpolední trénink, večer bazén. Soustředění beru jako povedené, všichni hráči makali a mají dobrý základ do druhé půlky sezóny. V sobotu hrajeme proti Táborsku U19 první přátelské utkání. Od pondělka pokračujeme v přípravě na domácím hřišti.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School