FK PŘÍBRAM

Dorost U19 byl na soustředění

"U-devatenáctka" byla na soustředění v Sušici. Boje v jarní části sezóny budou tvrdé a tým do ní půjde naplno.

Do bojů v České lize dorostu jde naše U19 s odhodláním. Tento týden se tým pod vedením trenéra Iona Butnaru připravoval na soustředění v Sušici. Pozice v tabulce staví před partu kluků velkou výzvu, poslední zápasy na podzim nalily dorostencům energii, že není vůbec nic ztraceno. Ostatně několik talentů se zapojilo také do přípravy s A-týmem a vůbec se v ní neztratili.

Jak se povedlo naplnit cíle tohoto soustředění, Ione?
Na tomto soustředění šlo hlavně o získání fyzické kondice. Měli jsme 4 fáze, ranní rozcvička, dopolední trénink, odpolední trénink, večer bazén. Soustředění beru jako povedené, všichni hráči makali a mají dobrý základ do druhé půlky sezóny. V sobotu hrajeme proti Táborsku U19 první přátelské utkání. Od pondělka pokračujeme v přípravě na domácím hřišti.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
pátek 1.3.2024
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
18:00h
Slezský FC Opava
FK PŘÍBRAM
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
26. 02. 2024
??FK ANKETA // Voda nebo cola? Co vyhraje u kluků tentokrát? #pribram #fkpribram #fotbal
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School