Doufám, že Honza bude brzy v pořádku

Levý obránce Josef Divíšek hodnotil sobotní remízu 1:1 se Zbrojovkou Brno.
(otazka)Pepo, dnešní zápas se zdál atmosférou v hledišti i na hřišti spíše přátelský než jako ligový duel, čím to bylo?(/otazka) (odpoved)Byl to opatrný zápas z obou stran, kdy nikdo nechtěl udělat chybu a dostat první gól, bohužel jsme ho dostali my, ale dokázali jsme ihned odpovědět a zápas začal od začátku, ovšem opět to byl spíše opatrný taktický boj.(/odpoved) (otazka)Jak moc poznamenal zápas absence dvou defenzivních záložníku, Hnaníčka s Kramešem, případně vážné zranění Jana Rezka?(/otazka) (odpoved)Každá absence výkon týmu víceméně ovlivní, ale my se s tím musíme vyrovnat. Každopádně doufám, že bude Honza co nejdříve v pořádku.(/odpoved) (otazka)Brno bylo před utkáním povzbuzené výhrou nad Plzní, ale zároveň patří mezi nejhůře střílející týmy ligy, co jste před utkáním od hostů čekali?(/otazka) (odpoved)Brno má skvělé hlavičkáře, takže jsme si museli dávat pozor na standardní situace a zároveň jsme chtěli hrát kombinačně, což se nám ale vůbec nedařilo.(/odpoved) (otazka)Našli jste v Tondovi Barákovi nového "kanonýra"?(/otazka) (odpoved)Já jsem hrozně rád, že má teď střeleckou fazónu, snad mu vydrží co nejdéle a bude nám vstřelenými góly pomáhat k zisku bodů.(/odpoved)
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.