1.FK Příbram

Druhý gól Liberce nás nalomil

Karel Soldát nastoupil ve stoperské dvojici s Milanem Nitrianským místo vykartovaného Jaroslava Treglera a po zápase zklamaně hodnotil prohraný duel.
(otazka)Karle, s Libercew jsme ztratili všechny body, jak jsi viděl situace při obdržených gólech, dalo se řešit něco jinak?(/otazka) (odpoved)Určitě šlo něco řešit jinak, ale bohužel se to nepovedlo. Když jsme dokázali vyrovnat, tak jsme měli se zápasem rozhodně naložit jinak. Jsme nyní všichni naštvaní, protože přišlo hodně diváků, a my je nepotěšili výhrou. Děkujeme za podporu. Detailně si musíme inkasované góly probrat u videa s trenérem.(/odpoved) (otazka)Jak to bylo s přípravou na zápas při absenci Jardy Treglera, věděl jsi dostatečně dopředu, že nastoupíš v základní sestavě?(/otazka) (odpoved)Ano, trenér mi to řekl ihned v začátku týdne a tak jsme se i připravovali v tandemu s Milanem Nitrianským. Mrzí nás, že jsme výkony z tréninku nepřenesli do zápasu, je třeba však také uznat kvalitu Liberce, který možná odehrál svůj nejlepší zápas sezony.(/odpoved) (otazka)Rozhodl o osudu zápasu druhý gól Liberce, který padl pár minut po našem vyrovnání?(/otazka) (odpoved)Nevím jestli rozhodl, ale asi nás hodně nalomil psychicky. Nebudeme se však vymlouvat, měli jsme ještě spousty času se zápasem něco udělat.(/odpoved) (otazka)Jak se připravit na Zlín?(/otazka) (odpoved)Trenér má soupeře určitě nastudovaného a řekne nám, co hrát. Pak už to bude na nás, abychom na hřišti předvedli kvalitu. Musíme sbírat body. Věřím, že tři přivezeme už ze Zlína.(/odpoved)
Příští zápas
sobota 29.2.2020
FORTUNA:LIGA, 23. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners