Druhý gól Liberce nás nalomil

Karel Soldát nastoupil ve stoperské dvojici s Milanem Nitrianským místo vykartovaného Jaroslava Treglera a po zápase zklamaně hodnotil prohraný duel.
(otazka)Karle, s Libercew jsme ztratili všechny body, jak jsi viděl situace při obdržených gólech, dalo se řešit něco jinak?(/otazka) (odpoved)Určitě šlo něco řešit jinak, ale bohužel se to nepovedlo. Když jsme dokázali vyrovnat, tak jsme měli se zápasem rozhodně naložit jinak. Jsme nyní všichni naštvaní, protože přišlo hodně diváků, a my je nepotěšili výhrou. Děkujeme za podporu. Detailně si musíme inkasované góly probrat u videa s trenérem.(/odpoved) (otazka)Jak to bylo s přípravou na zápas při absenci Jardy Treglera, věděl jsi dostatečně dopředu, že nastoupíš v základní sestavě?(/otazka) (odpoved)Ano, trenér mi to řekl ihned v začátku týdne a tak jsme se i připravovali v tandemu s Milanem Nitrianským. Mrzí nás, že jsme výkony z tréninku nepřenesli do zápasu, je třeba však také uznat kvalitu Liberce, který možná odehrál svůj nejlepší zápas sezony.(/odpoved) (otazka)Rozhodl o osudu zápasu druhý gól Liberce, který padl pár minut po našem vyrovnání?(/otazka) (odpoved)Nevím jestli rozhodl, ale asi nás hodně nalomil psychicky. Nebudeme se však vymlouvat, měli jsme ještě spousty času se zápasem něco udělat.(/odpoved) (otazka)Jak se připravit na Zlín?(/otazka) (odpoved)Trenér má soupeře určitě nastudovaného a řekne nám, co hrát. Pak už to bude na nás, abychom na hřišti předvedli kvalitu. Musíme sbírat body. Věřím, že tři přivezeme už ze Zlína.(/odpoved)
sobota 26.10.2019
FC FASTAV Zlín
19. 10. 2019