Edrisa Lubega posilou do útoku

Kabina Příbrami přivítala novou tvář. Přichází Edrisa Lubega!

Narodil se v Ugandě, v Evropě se poprvé objevil v roce 2016, když nastupoval v Rakousku za FAC Vídeň, později se přesunul do Riedu. Zatím jeho posledním působištěm byl prvoligový estonský klub Paide, kde se mu velmi dařilo a ve 26 utkáních si připsal 14 branek. To je Edrisa Lubega.

Vedení Příbrami upoutal svými výkony a nyní se podařilo dotáhnout jeho hostování k řece Litavce, kde bude působit minimálně do léta roku 2022. Nejčastěji nastupuje na pozici útočníka, na dresu bude nosit číslo 29.

Hodně štěstí v Příbrami, Edriso!

sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.