1.FK Příbram

Egon Vůch přestoupil do Příbrami

Žádné neznámé jméno. Své dorostenecké roky prožil u Litavky, a tak zdejší prostředí zná.

Novou tváří na zápasových soupiskách bude Egon Vůch. Do Příbrami se vrací po více než deseti letech, které vyplnil zajímavými fotbalovými zkušenosti z Viktorie Plzeň, Slovanu Liberec, Tobolu Konstanaj či Šachťaru Karagandy. Do středočeského města přichází na přestup z Tobolu Konstanaj a smlouvu uzavřel do léta roku 2020

Egon u nás v mládežnických týmech již působil, takže není žádnou neznámou. Slibujeme od něj další zkvalitnění ofenzivní části mužstva. Poslední utkání odehrál v listopadu, kdy skončila první liga v Kazachstánu, proto nyní trénoval individuálně a doháněl kondiční manko. Na Zlín bude připraven,” uvedl pro média statutární ředitel 1.FK Jan Starka.

Egon Vůch se tak vrací z dalekého Kazachstánu zpátky do České republiky a poprvé ho mohou diváci vidět již zítra od 15:00 u Litavky.

Příští zápas
neděle 24.1.2021
FORTUNA:LIGA, 16. kolo
14:00h
FK Jablonec
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
20. 01. 2021
TISKOVKA // Pavel Horváth zklamaně hodnotí porážku s Dynamem
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.