FK PŘÍBRAM

Egypťan Osama Elgazar podepsán do A-týmu FK

Těsně před utkáním se podařilo dotáhnout příchod záložníka z Egypta. Třiadvacetiletý defenzivní záložník Osama Ali Elgazar se tak stal součástí FK Příbram.

Při velké marodce se podařilo dotáhnout příchod egyptského záložníka Osamy Elgazara, který už několik týdnů trénuje s A-týmem Příbrami. Mladý třiadvacetiletý hráč se zkušenostmi z egyptské i soutěže v arabských emirátech tak mohl naskočit do svého prvního zápasu v Prostějove. Ke smůle však zasáhl do hry zrovna v momentech, kdy náš tým ztratil slibně rozehraný zápas. 

Osama Elgazar naskočil do zápasu v dresu s číslem 27. Navazuje na předchozí působení svého krajana El Sheikha. 

"Jsem moc rád, že mohu hrát za tento tým. Přišel jsem do Evropy, protože jsem vždy snil o tom hrát fotbal na vyšším levelu a proto jsem zvolil tuto cestu. Máme dobrý tým, výborné trenéry a určitě budeme lepší," uvedl Elgazar k příchodu do Příbrami.

Fotogalerie
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School