Fanklub: Výjezd do Mladé Boleslavi

Vyražte na další utkání s fanoušky do Mladé Boleslavi. Nevíte jak? Zde najdete tip.

FANKLUB s finanční podporou 1. FK Příbram organizují výjezd na zápas s FK Mladá Boleslav.
Utkání se hraje 14. září od 16:30, odjezd z Příbrami je plánován na 13:45.
Pro zajištění autobusu:

✅ potvrďte závazně formou SMS na číslo 720347692 - KDO a KOLIK míst.

✅ cena bude  upřesněna dle zájmu (sdílejte, berte kamarády!)

✅ pro členy fanklubu cena zvýhodněna.

➡️ info k fanklubu zde: https://1url.cz/@OficilniFanKlub

Lídři fanklubu vzkazují: "Bolka je kousek, je třeba náš dobře rozjetý tým podpořit! Neváhejte se co nejrychleji přihlásit, ať víme jaký bus objednat a jaká bude cena pro osobu (jistě lepší než autem). Nebojte se vzít děti, kamarády! Berte rezervaci do komentáře ideálně jako závaznou."

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners