Fanklub opět pozve děti na zápas

Oficiální fanklub navazuje spolupráci s Dětským domovem Pepa v Lazci.

Dětský domov Pepa v Lazci v minulosti již spolupracoval s fotbalovým klubem 1.FK Příbram, nyní se o navázání spolupráce snaží také Oficiální fanklub, který děti s vychovateli již pozval na utkání s Brnem a fanouškovská základna se tak alespoň na jeden zápas rozrostla, protože děti této nabídky ochotně využily.

Nicméně utkání skončilo pro příbramský tým neúspěchem, a tak fanklub nyní nabídne účast členům dětského domova na zápase s Opavou. Tento duel se odehraje na stadionu Na Litavce v sobotu 16. října od 15:30.

1.FK Příbram se rád znovu připojí k aktivitám fanklubu, poskytne zdarma vstupenky a předá o poločase suvenýry s logem klubu novým návštěvníkům, jako tomu bylo právě v duelu s Brnem. 1.FK Příbram děkuje za podporu fanklubu a za jeho aktivity!

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.