1.FK Příbram

Fanklub opět pozve děti na zápas

Oficiální fanklub navazuje spolupráci s Dětským domovem Pepa v Lazci.

Dětský domov Pepa v Lazci v minulosti již spolupracoval s fotbalovým klubem 1.FK Příbram, nyní se o navázání spolupráce snaží také Oficiální fanklub, který děti s vychovateli již pozval na utkání s Brnem a fanouškovská základna se tak alespoň na jeden zápas rozrostla, protože děti této nabídky ochotně využily. 

Nicméně utkání skončilo pro příbramský tým neúspěchem, a tak fanklub nyní nabídne účast členům dětského domova na zápase s Opavou. Tento duel se odehraje na stadionu Na Litavce v sobotu 16. října od 15:30.

1.FK Příbram se rád znovu připojí k aktivitám fanklubu, poskytne zdarma vstupenky a předá o poločase suvenýry s logem klubu novým návštěvníkům, jako tomu bylo právě v duelu s Brnem. 1.FK Příbram děkuje za podporu fanklubu a za jeho aktivity!

Příští zápas
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK FOTBAL Třinec
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.