1.FK Příbram

Fanoušci podporují za plotem a uklízejí okolí stadionu!

Po nepovedeném utkání se Slováckem ukázali příbramští příznivci skvělý charakter, uklidili okolí stadionu.

Zaslouží si obdiv! Svému oblíbenému týmu fandí za plotem ohraničujícím areál stadionu Na Litavce při každém domácím zápase. A to v dobrých i těžkých časech, když se zrovna příbramským fotbalistům nedaří podle představ. Důkazem toho byl právě sobotní ligový zápas se Slováckem, ve kterém Uran Fans navzdory nepříznivě se vyvíjejícímu průběhu po celých devadesát minut mohutně a hlavně slušně povzbuzovali borce v zelenočerných barvách.

Po závěrečném hvizdu, který zpečetil nepříjemně vysokou porážku domácích 1:4, navíc neodešli hned směrem ke svým domovům, ale rozhodli se ještě poklidit nepořádek v blízkém okolí svého improvizovaného sektoru. Nutno podotknout, že nevznikl jejich přičiněním.

Za tento počin se následně dočkali i slov uznání ze strany samotného příbramského klubu. „Děkujeme našim fanouškům za vzorný přístup k okolí našeho stadionu a za úklid místa, odkud je můžeme při našich zápasech slyšet. Uklidili jste nepořádek, který jste nezpůsobili,“ proneslo vedení klubu směrem k příznivcům.

Uran Fans tak ukázali, že jsou opravdoví fanoušci a že jejich pouto ke klubu je velmi silné.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.