1.FK Příbram

Fantiš: Budeme chtít využít momentální euforie

Kapitán Antonín Fantiš před odjezdem do Uherského Hradiště.

Tondo, nyní nás čeká další důležité utkání na hřišti Slovácka, které je rovněž naším přímým konkurentem. S čím do Uherského Hradiště pojedete?

Když by se nám podařilo nyní bodovat venku, bylo by to skvělé. Jsme si vědomi, že se nám na hřištích soupeřů dlouhodobě nedaří, ale budeme chtít využít momentální euforie, na Slovácku všechno zlomit a zvítězit. V našich silách to určitě je!

Blíží se nadstavbová část, která je letošní novinkou. Už si dovedeš představit, co vás čeká?

Člověk nad tím pořád přemýšlí, ale zatím jde o velkou neznámou. Naším současným cílem je ale nasbírat co nejvíce bodů do konce základní části, abychom si vytvořili dobrou výchozí pozici a nebyli pro nadstavbu pod tak velkým tlakem, protože pak už se bude hrát vabank a zápasy budou ještě složitější. Samozřejmě se chceme vyhnout sestupovým příčkám i baráži, když se nám to povede, tak si budeme moci říct, že sezona je úspěšně za námi a bude klid.

Příští zápas
sobota 14.12.2019
FORTUNA:LIGA, 20. kolo
14:30h
1.FK Příbram
1. FC Slovácko
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
14. 12. 2019
Starosta Příbrami Jan Konvalinka: Příbram a fotbal patří k sobě
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners