Fantiš hráčem podzimu 2018 v anketě fanoušků

Klub dnes rozdal ceny v anketě, do které hlasovali příznivci zelenočerných barev. Hráčem podzimu byl zvolen nejlepší střelec týmu Antonín Fantiš, ceny si odnesli i Emmanuel Antwi, Ondřej Kočí nebo Martin Nový.
Oblíbená anketa s hlasováním pro Hráče podzimu pro rok 2018 dopadla výrazným vítězstvím příbramského kapitána Antonína Fantiše. Ten nastoupil v 17 podzimních zápasech a vstřelil 5 branek do sítí soupeřů. Pro příbramského odchovance je takový počin jeho nejlepším v kariéře, protože stačil už vyrovnat svůj nejvýraznější statistický zápas ze sezóny 12/13, kdy působil v Baníku Ostrava. Na dalších příčkách nechal za sebou Miroslava Slepičku a Jaroslava Treglera. Jako nejvýraznější objev hodnotí fanoušci ghanského rychlíka Emmanuela Antwiho. Ten se ukázal v dobré světle zejména v posledních pěti zápasech, kdy odehrál plný počet minut. Jako nejlepší posilu pochválili fanoušci tah vedení klubu s angažováním Martina Nového ze Sparty. Titul Sympaťáka získal usměvavý obr v příbramské brance Ondřej Kočí. Ceny dostali také vybraní mladíci z příbramské fotbalové akademie. Nejlepším dorostencem je Marek Šíma, mezi žáky jsme ocenili brankáře Martina Haráska a z přípravek si došel pro cenu Pavel Janouch. Součástí vyhlášení ankety byl také křest kalendáře pro rok 2018, který jsme připravili z fotek hráčů 1.FK Příbram. Kalendář bude stát 199 Kč a bude v prodeji na eshopu, v sobotu si jej mohou pořídit fanoušci při ligovém utkání se Spartou Praha nebo později osobně v sekretariátu klubu.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School