1.FK Příbram

Fantiš hráčem podzimu 2018 v anketě fanoušků

Klub dnes rozdal ceny v anketě, do které hlasovali příznivci zelenočerných barev. Hráčem podzimu byl zvolen nejlepší střelec týmu Antonín Fantiš, ceny si odnesli i Emmanuel Antwi, Ondřej Kočí nebo Martin Nový.
Oblíbená anketa s hlasováním pro Hráče podzimu pro rok 2018 dopadla výrazným vítězstvím příbramského kapitána Antonína Fantiše. Ten nastoupil v 17 podzimních zápasech a vstřelil 5 branek do sítí soupeřů. Pro příbramského odchovance je takový počin jeho nejlepším v kariéře, protože stačil už vyrovnat svůj nejvýraznější statistický zápas ze sezóny 12/13, kdy působil v Baníku Ostrava. Na dalších příčkách nechal za sebou Miroslava Slepičku a Jaroslava Treglera. Jako nejvýraznější objev hodnotí fanoušci ghanského rychlíka Emmanuela Antwiho. Ten se ukázal v dobré světle zejména v posledních pěti zápasech, kdy odehrál plný počet minut. Jako nejlepší posilu pochválili fanoušci tah vedení klubu s angažováním Martina Nového ze Sparty. Titul Sympaťáka získal usměvavý obr v příbramské brance Ondřej Kočí. Ceny dostali také vybraní mladíci z příbramské fotbalové akademie. Nejlepším dorostencem je Marek Šíma, mezi žáky jsme ocenili brankáře Martina Haráska a z přípravek si došel pro cenu Pavel Janouch. Součástí vyhlášení ankety byl také křest kalendáře pro rok 2018, který jsme připravili z fotek hráčů 1.FK Příbram. Kalendář bude stát 199 Kč a bude v prodeji na eshopu, v sobotu si jej mohou pořídit fanoušci při ligovém utkání se Spartou Praha nebo později osobně v sekretariátu klubu.
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.