Fernando Neves a brankář Lukáš Krbeček budou působit v našem mužstvu

Na dnešní tiskové konferenci byli představeni dva noví hráči pro náš ligový tým. Jako posila do obrany přichází kapverdský fotbalista Fernando Neves, který v české lize působil již v Baníku Ostrava a také ve Slavii Praha, ze které přichází na hostování. „Chtěl bych poděkovat panu Starkovi a panu Větrovskému, že o mě měli zájem a já nyní můžu zde hrát. Budu na hřišti odvádět maximální výkony, doufám, že se nám bude dařit a budeme v tabulce hrát o co nejvyšší umístění,“ vyjádřil se na tiskové konferenci Fernando Neves. Dalším novým hráčem v kabině je fotbalista, který již dva roky u nás v klubu působil, Lukáš Krbeček. Do klubu přichází na přestup. „Již jsem zde působil a byl jsem spokojený, chtěl bych navázat na výkony, který jsem tu předváděl za minulého působení. Těší mě, že budu v týmu s bratrem,“ okomentoval příchod do klubu Lukáš Krbeček. Generální ředitel klubu Petr Větrovský k posilám uvedl: „Vidíte, že nejen civilní život, ale také fotbalový je plný zvratů a přesto, že jsme avizovali, že nás tyto hráči neposílí, dnes jsou tady. Transfer Nevese se odehrál několik hodin zpátky a jedná se o roční hostování. Lukáš Krbeček k nám přichází na přestup a podepsal v našem klubu dvouletou smlouvu s jednoletou opcí.“ Tiskové konference se zúčastnil také majitel klubu Jan Starka: „Jsem rád, že se podařil příchod obou hráčů dotáhnout. Věřím, že mužstvu pomůžou a že již od prvních zápasů se bude týmu dařit. Je mi blízký styl hry Fernanda Nevese a o to více mě jeho příchod potěšil.“ Trenér Petr Čuhel tak v kádru přivítal další nové fotbalisty. „Fernando Neves je zkušený hráč, který má velké nasazení v zápase a zaujetí pro hru. Lukáš Krbeček tu již chytal a bylo to jeho nejúspěšnější působení v lize, věřím, že nám znovu pomůže,“ řekl k novým posilám trenér Čuhel. (foto 14-15/a-tym/neves_krbecek/foto01.jpg)(/foto) (foto 14-15/a-tym/neves_krbecek/foto02.jpg)(/foto) (foto 14-15/a-tym/neves_krbecek/foto03.jpg)(/foto) (foto 14-15/a-tym/neves_krbecek/foto04.jpg)(/foto)
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners