Filip Hlúpik novou posilou

Příbramský kádr zbrojí na jarní část sezony.
Filip Hlúpik je odchovancem Slovácka, kde působil v mládežnické akademii. V A-týmu Slovácka se poprvé představil v jarní části sezony 2009/10. Od té doby odehrál za tým z Uherského Hradiště 96 zápasů, ve kterých si připsal 9 gólů. V únoru 2017 podepsal smlouvu s bulharským prvoligovým klubem PFK Černo More Varna. Od letošního února naopak míří zpátky do České republiky. "Hlúpik je kvalitní fotbalista se zkušenostmi z první ligy a ze zahraničí. Doplní naši střední generaci v týmu, kde jsme podobného fotbalistu postrádali. Jsem rád, že bude nyní oblékat náš dres," prohlásil dnes prezident klubu Jaroslav Starka. Filip Hlúpik je ročník 1991 a v minulosti reprezentoval Českou republiku v kategoriích U18 a U20. Nyní bude oblékat příbramský dres s číslem 28.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
11. 08. 2020
Pavel Horváth: Příprava je velmi krátká
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO