Filip Stuparević - další posila do útoku

Kmenový hráč anglického Watfordu a srbský reprezentant do 21 let Filip Stuparević už trénuje s příbramským týmem.

Devatenáctiletý hrotový útočník Filip Stuparević je hráčem anglického celku z Premier League FC Watford, kam v lednu přestoupil ze srbského FK Vozdovac.

V barvách srbského celku se stal historicky nejmladším hráčem srbské nejvyšší SuperLigy. V barvách Vozdovacu odehrál 69 ligových zápasů a dal 10 branke. V zimě přestoupil do anglického Watfordu už jako člen srbské U21, za kterou hrál například v kvalifikaci o ME U21. Srbsko ovšem reprezentoval už také v mladších kategoriích U17 a U19. I ve zbytku jarní části sezóny pak dál hostoval ve Vozdovacu.

My jsme tohoto útočníka získali pro tuto část sezóny na hostování. Do jakého utkání zasáhne nejdřív, ukáže čas. Pro zápas s Mladou Boleslaví bude mít připravený dres s číslem 5.

neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.