Filip Zorvan: Nebude lehké se udržet. Uděláme pro to vše

Čtyři ligové starty v příbramském dresu stihl na začátku jarní části sezóny Filip Zorvan. Jak prožívá současné období karantény?

Filipe, jak se žije v karanténě?

Těžko, protože je člověk hodně omezený. Na druhou stranu můžu být doma, což je na tuhle stránku super, ale radši bych hrál zápasy.

Nastavil sis nějaký konkrétní program a to jak sportovní tak nesportovní aktivity na běžný den?

Konkrétní program jsem si nenastavil, ale od klubu máme jasně daný program, který musíme plnit. Co se týče osobního, tak máme s přítelkyní půjčeného pejska, takže se mu věnujeme, co to jde.

V týdnu jsme mluvili s kondičákem Markem Chrobákem. Jak se ti daří plnit stanovený plán?

Daří, protože se musí dařit ho plnit 😃 Neexistuje, že by někdo neplnil pokyny.

V jarních zápasech ses ukázal jako platná posila. Co podle tebe chybělo k tomu, abychom uspěli v odehraných zápasech?

Těžko říct, jestli platná posila, protože jsme ze 4 zápasů udělali pouze jeden bod. Z osobního hlediska jsem nadšený, že jsem odehrál skoro vše. Z týmového mě mrzí hlavně poslední dva zápasy, protože z nich šlo určitě vytěžit víc než jen jeden bod.

A co souhra s týmem. Jak ses sžil s příbramskou kabinou?

S kabinou nebyl vůbec žádný problém. Byl jsem až příjemně překvapen, jak to tady funguje. Souhra se zlepšuje a v posledních zápasech to bylo vidět, takže by to chtělo navázat na poslední zápasy. Řekl bych, že tímto tempem se můžeme zachránit v lize.

Co bys vzkázal příbramským fanouškům?

Fanouškům bych vzkázal, aby v téhle těžké době byli na sebe opatrný a až se rozjede soutěž, aby nás podporovali. Nebude to lehké se udržet, ale my pro to uděláme vše. A noste roušky!

neděle 27.9.2020
AC Sparta Praha
12. 09. 2020
Tiskovka S Pavlem HORVÁTHEM po utkání s Opavou
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO