Filip Zorvan hráčem Příbrami

Hradecký odchovanec, který prošel Sokolovem či Vítkovicemi, se natrvalo stěhuje do Příbrami.

Fanoušci Filipa Zorvana znají z minulé sezony, kdy v Příbrami hostoval a prezentoval se povedenými výkony. V posledních týdnech ho trápily zdravotní problémy, zároveň ale vedení příbramského klubu jednalo o jeho stálém přesunu, což se povedlo a již brzy bude připraven k zápasům.

"Filip Zorvan nás v minulém ročníku přesvědčil, že je kvalitním fotbalistou, jehož výkony mohou ještě růst. Jsme rádi, že se nám podařilo zrealizovat jeho přestup do Příbrami. Je to šikovný hráč, který nám určitě pomůže," pronesl po stvrzení přestupu statutární ředitel Jan Starka.

S číslem 7 již brzy v příbramském dresu opět uvidíme Filipa Zorvana!

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School