Filip Zorvan hráčem Příbrami

Hradecký odchovanec, který prošel Sokolovem či Vítkovicemi, se natrvalo stěhuje do Příbrami.

Fanoušci Filipa Zorvana znají z minulé sezony, kdy v Příbrami hostoval a prezentoval se povedenými výkony. V posledních týdnech ho trápily zdravotní problémy, zároveň ale vedení příbramského klubu jednalo o jeho stálém přesunu, což se povedlo a již brzy bude připraven k zápasům.

"Filip Zorvan nás v minulém ročníku přesvědčil, že je kvalitním fotbalistou, jehož výkony mohou ještě růst. Jsme rádi, že se nám podařilo zrealizovat jeho přestup do Příbrami. Je to šikovný hráč, který nám určitě pomůže," pronesl po stvrzení přestupu statutární ředitel Jan Starka.

S číslem 7 již brzy v příbramském dresu opět uvidíme Filipa Zorvana!

neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.