Finále přípravek OFS Příbram bylo Na Litavce

Tradiční finále i s vyhlášením všech týmů mladších i starších přípravek se konalo u nás Na Litavce.

Finálový turnaj, který dává všem týmům přípravek k dispozici finálový zápas o umístění, se tradičně konal na našem domácím stadionu. Přes 600 dětí, a ještě větší počet rodičů i členů realizačních týmů se tak protočilo na hlavním stadiónu během celého sobotního dne.

Prezentovaly se i všechny naše přípravkové týmy, které již tradičně posíláme do souboje proti starším ročníkům. Finálový turnaj ročníků 2013 a 2015 tak obvykle obsazujeme mladšími kluky i děvčaty ve fotbalových soubojích s celky z regionálních měst a obcí. O dramatické a vyrovnané souboje tak nebyla nouze ani na jednom hřišti.

Odměnou pro všechny je po skončení zápasů slavnostní ceremoniál, ve kterém si každý tým odnesl pohár za umístění v sezóně. Poděkování patří nejen organizátorům z OFS Příbram, ale hlavně všem rodičům, kteří vedou své děti k tak krásnému sportu, jakým je fotbal.

Z finále si můžete prohlédnout celou fotogalerii.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School