Fotbal zve na ligové stadiony rodiny s dětmi

Tradiční Víkend otců se dočká dalšího pokračování v následujícím 9. kole FORTUNA:LIGY a 8. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Jednotlivé domácí kluby si pro dětské fanoušky nachystaly bohaté doprovodné programy a Ligová fotbalová asociace zaštítila celou akci zajímavou soutěží ve spolupráci se svým partnerem cestovní kanceláří Alexandria.

I v této sezóně se zvláštní péče v rámci jednotlivých duelů FORTUNA:LIGY i FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dočkají otcové se svými potomky a celé rodiny. České nejvyšší soutěže si této skupiny fanoušků velmi váží, a proto znovu připravily „Víkend otců“, tentokrát v rámci nadcházejícího 9. kola FORTUNA:LIGY a 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Fanoušci se mohou na všech zápasech nadcházejícího víkendu těšit na doprovodný program a zajímavou soutěž si připravila i Ligová fotbalová asociace ve spolupráci se svým partnerem cestovní kanceláří Alexandria. Soutěžit se bude o poukaz na zájezd od cestovní kanceláře Alexandria v hodnotě 10.000,- korun!

Jak soutěžit?

1) Vyfoť se se svým tátou / potomkem nebo jiným členem rodiny na stadionu při zápase FORTUNA:LIGY nebo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY během Víkendu otců.

2) Nahraj fotku na svůj Instagram a připoj hashtag #DIKYTATO, nejpozději do skončení posledního utkání kola.

3) V komentáři nezapomeň uvést, kterému klubu FORTUNA:LIGY nebo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY fandíte.

4) Fotka s nejvíce označeními LIKE získává hlavní cenu (poukaz na zájezd od cestovní kanceláře Alexandria v hodnotě 10 000 Kč).

5) Fanoušci s největším počtem označení LIKE (jeden za každý klub, dle uvedené klubové příslušnosti) soutěží o dvě šály svého týmu.

6) Ukončení soutěže je ve středu 18. 9. 2019 ve 12:00 hodin. Vyhodnocení soutěže proběhne nejpozději do 20. 9. 2019.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners