Fotbalový nábor dětí ročníku 2015

Ještě před začátkem prázdnin zveme rodiče a jejich holky a kluky k nám na stadión. 30. června se u Litavky koná nábor ročníku 2015. Těšíme se na Vás!

Mámo, táto,

dřív než začnou prázdniny, vezměte své prcky k nám. Těší se na vás trenér Tomáš Bosch a celý náš klub. Na náboru stráví děti super čas, kde si zahrají i zasportují.

Jaké překvapení pro vás přichystáme a kdo z A-týmu na vás bude čekat? To Vám brzo odhalíme.

Těšíme se na nejmenší členy naší fotbalové akademie.

Buďte součástí jedné z nejúspěšnějších fotbalových líhní v Česku. 💚🖤

sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.