František Straka a David Střihavka

V pátek v 20:45 nás čeká zápas s Viktorií Plzeň, ta se aktuálně nachází na první pozici v tabulce, když má stejně bodů jako Sparta Praha. 1.FK Příbram odehrál pod vedením trenéra Františka Straky zatím čtyři utkání, ve kterých získal osm bodů. V říjnu loňského roku jsme na domácím hřišti porazili Viktorii Plzeň 1:0, když jediný gól utkání vstřelil Jiří Mareš. Bilance v posledním utkáních: 07.10.2012 1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 1:0 09.05.2012 FC Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 5:0 27.11.2011 1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 2:1 15.04.2011 1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 0:3 26.09.2010 FC Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:1 24.03.2010 FC Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 3:1 12.09.2009 1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 1:0 14.03.2009 FC Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 0:0 14.09.2008 1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 2:2 Zeptali jsme se trenéra Františka Straky a Davida Střihavky, co by nám řekli k nejbližšímu utkání s Viktorií Plzeň. František Straka: (kurziva)„Hrajeme proti top mančaftu, který opravdu dokazuje, že je velkým týmem. Naopak mi nemáme co ztratit a uděláme všechno pro to, abychom v Plzni bodovali."(/kurziva) David Střihavka: (kurziva)„Čeká nás těžký zápas, to všichni víme, na druhou stranu jsme v pozici, kdy nemáme co ztratit. To by nám mohlo pomoct a vyhovovat. Plzeň to bude mít těžké v tom smyslu, že bude muset. Budeme hrát naší hru, i když utkání s Jihlavou se nám herně úplně nevydařilo, ale jinak sbíráme body a budeme se snažit bodovat i v Plzni."(/kurziva)