1.FK Příbram

Gratulujeme!

Český národní tým U21 postoupil na ME z 1. místa. Velkou měrou k tomu přispěli osoby spojené s 1.FK Příbram.

Národní tým U21 postoupil z náročné kvalifikační skupiny z prvního místa přímo na EURO 2021. Hlavním trenérem tohoto výběru je Karel Krejčí, který s trénováním začal v Příbrami, kde se od mládeže vypracoval až na místo asistenta u ligového mužstva, kde v letech 2005 až 2007 spolupracoval s trenéry Tobiášem, Kopačem a Kotrbou. Manažerem týmu je pak Tomáš Zápotočný, jeden z nejúspěšnějším odchovanců 1.FK Příbram. Asistentem trenéra Jiří Kohout, jenž také začínal s trenérskou profesí v příbramském klubu.

"Jsem hrdý na všechny hráče i kolegy z realizačního týmu. Jsme skvělá parta. Zažíváme obrovský úspěch, postupem jsme si splnili společný cíl. Byl to sen a teď je to realita," hodnotil úspěšnou kvalifikaci Karel Krejčí.

Výrazně se z hráčského pohledu pod postupem podepsalo hned několik příbramských odchovanců:

Martin Jedlička

Matěj Chaluš

Jan Matoušek

Michal Hlavatý

Matěj Polidar

Akademie 1.FK Příbram tak opět potvrzuje, že se jí daří vychovávat talentované sportovce, trenéry či manažery pro národní výběry!

Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.