Hlavně musím být nejlepší na pozici v sestavě, kde hraji

Simon Deli patří v posledních zápasech k nejlepším hráčům našeho mužstva, a tak jsme se ho zeptali na několik otázek.
(otazka)Simone, pocházíš z pobřeží Slonoviny, kde a v kolika letech jsi začínal s fotbalem?(/otazka) (odpoved)S fotbalem jsem začínal asi v devíti letech, první klub, ve kterém jsem hrál, byl Africa Sport, to mi bylo patnáct let. Dalším klubem, kde jsem působil, byl Afad.(/odpoved) (otazka)Jsi hráč Sparty, ale hrál jsi také v Českých Budějovicích, jak se ti líbí v Česku?(/otazka) (odpoved)Přišel jsem do Česka hlavně kvůli fotbalu, někteří lidé jsou dobří, někteří špatní. V Českých Budějovicích mě trénoval pan Hoftych, s tím jsem si rozuměl, v Českých Budějovicích se mi líbilo, bylo to tam přátelské.(/odpoved) (otazka)V české lize hrál Wilfried Bony, který se dostal až do anglické ligy, je to trochu tvůj vzor?(/otazka) (odpoved)Jsem ze stejné oblasti jako Bony, když byla dovolená, tak jsme se setkali a Bony mi dával rady, jak se chovat, abych se prosadil. Bony je velkým vzorem pro to, abych se dokázal také dostat až do Premier League.(/odpoved) (otazka)Z Pobřeží Slonoviny je také slavný fotbalista londýnské Chelsea Didier Drogba, co pro lidi v tvé zemi znamená?(/otazka) (odpoved)Je to pro lidi hrdina, je z Pobřeží Slonoviny a je to legenda.(/odpoved) (otazka)Co ty a národní tým?(/otazka) (odpoved)Hrál jsem za mládežnické reprezentaci Pobřeží Slonoviny, jsem v kontaktu s lidmi od dospělé reprezentace, až budu hrát za hodně dobrý klub, tak se tam dostanu.(/odpoved)
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.