FK VIAGEM PŘÍBRAM

Hokej na konci podzimní části sezóny

Pro hráče A-týmu ještě dovolené nezačaly. Pro jeden z tréninků využili zelenočerní tradičně zázemí Zimního stadionu v Příbrami a sehráli hokejové utkání.

Ve čtvrtek dopoleden se tým sešel v zázemí HC Příbram, kde hráčům a trenérům poskytl profesionální podporu kustod hokejového týmu Jan Dvořák, za kterou mu patří dík. Trenéři připravili pro tým neobvyklý a přesto již tradiční hokej. Ostatně právě konec podzimní části sezóny tomu dává prostor svoji neobvyklou délkou přestávky, vždyť nejbližší zápas nás čeká až 5. března příštího roku. 

Do hry se zapojili nejen trenéři, brankářské lapačky si nevzal ani jeden z fotbalových gólmanů a tak se s navlékáním výstroje potrápili Honza Kvída a Jirka Vlček. Někdo zvolil kompletní hokejovou výstroj, Jakub Šiman nezapomněl plzeňský dres, "Džegra" si přinesl trenér Tomáš Zápotočný. Naopak v lehké výstroji s minimem chráničů vynikali třeba Tomáš Pilík a Jakub Šindelář.

Přesto, že o výsledek nešlo, vyhráli bílí. A na příští týden se už kují plány na odvetu.

Fotogalerie
Příští zápas
pátek 12.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 3. kolo
17:00h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
MFK Karviná
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
31. 07. 2022
Marcel Čermák: Fanoušci, máte se na co těšit
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.