Hokej na konci podzimní části sezóny

Pro hráče A-týmu ještě dovolené nezačaly. Pro jeden z tréninků využili zelenočerní tradičně zázemí Zimního stadionu v Příbrami a sehráli hokejové utkání.

Ve čtvrtek dopoleden se tým sešel v zázemí HC Příbram, kde hráčům a trenérům poskytl profesionální podporu kustod hokejového týmu Jan Dvořák, za kterou mu patří dík. Trenéři připravili pro tým neobvyklý a přesto již tradiční hokej. Ostatně právě konec podzimní části sezóny tomu dává prostor svoji neobvyklou délkou přestávky, vždyť nejbližší zápas nás čeká až 5. března příštího roku.

Do hry se zapojili nejen trenéři, brankářské lapačky si nevzal ani jeden z fotbalových gólmanů a tak se s navlékáním výstroje potrápili Honza Kvída a Jirka Vlček. Někdo zvolil kompletní hokejovou výstroj, Jakub Šiman nezapomněl plzeňský dres, "Džegra" si přinesl trenér Tomáš Zápotočný. Naopak v lehké výstroji s minimem chráničů vynikali třeba Tomáš Pilík a Jakub Šindelář.

Přesto, že o výsledek nešlo, vyhráli bílí. A na příští týden se už kují plány na odvetu.

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.