Hostování Djuketiče a Macháčka

Obránci Nikola Djuketič a Martin Macháček putují na hostování do Písku respektive Vlašimi.
Srb Nikola Djuketič se zapojil do přípravy Písku, kde bude bojovat o místo v třetiligovém celku. Nastoupí proti nám v sobotním přípravném zápase a hostovat v padesát kilometrů vzdáleném městě bude do léta 2012. "Je to mladý hráč, a protože máme v zadních řadách přetlak, bude pro něj lepší, když půjde tam, kde bude hrát stabilně a pak se u nás o místo popere," vyjadřuje se k jeho hostování Petr Větrovský. Další obránce Martin Macháček trénuje s Vlašimí a odehrál za druholigový mančaft i přípravu s Duklou Praha. "Ani Martine není špatný hráč, vždyť u nás nakoukl i do ligy. I na jeho postu je velká konkurence a proto bude pro něj i nás jen dobře, že bude hrát v klubu, který je na vyšší úrovni než je divizní farma," doplnil k hostování Martina Macháčka ředitel klubu Větrovský.