Idrissa Diarra přestoupil do Příbrami

Představujeme další posilu ligového týmu.

Bez deseti centimetrů má dva metry, nastupuje na pozici středního obránce a poslední zápasy odehrál v druhé nejvyšší turecké soutěží za Ankara Keciörengücü. To je Idrissa Diarra, který se roku 1998 narodil v Mali a nyní bude oblékat dres klubu 1.FK Příbram, kde podepsal smlouvu do června roku 2022.

Minulý týden přišel jakožto nováček do kabiny Zdeněk Folprecht, který v duelu se Spartou patřil k nejlepším hráčům, Diarra může nastoupit již k duelu v Liberce. Pokud se trenér rozhodne právě pro novou tvář do obrany, fanoušci mohou očekávat další premiéru. Diarra bude oblékat dres s číslem 2.

Vítáme Idrissu Diarru v 1.FK Příbram a přejeme jen samé úspěchy!