Idrissa Diarra přestoupil do Příbrami

Představujeme další posilu ligového týmu.

Bez deseti centimetrů má dva metry, nastupuje na pozici středního obránce a poslední zápasy odehrál v druhé nejvyšší turecké soutěží za Ankara Keciörengücü. To je Idrissa Diarra, který se roku 1998 narodil v Mali a nyní bude oblékat dres klubu 1.FK Příbram, kde podepsal smlouvu do června roku 2022.

Minulý týden přišel jakožto nováček do kabiny Zdeněk Folprecht, který v duelu se Spartou patřil k nejlepším hráčům, Diarra může nastoupit již k duelu v Liberce. Pokud se trenér rozhodne právě pro novou tvář do obrany, fanoušci mohou očekávat další premiéru. Diarra bude oblékat dres s číslem 2.

Vítáme Idrissu Diarru v 1.FK Příbram a přejeme jen samé úspěchy!

neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
10. 10. 2020
Pavel Horváth: Pro nás to byla nepříjemná konfrontace
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO