1.FK Příbram

Informace před zápasem s Jabloncem

Utkání mohou navštívit držitelé permanentek a partneři klubu.

Sobotní utkání s Jabloncem mohou opět navštívit také diváci, nesmí však zaplnit více než 10% kapacity stadionu. Mezi tyto diváky patří partneři klubu a majitelé permanentních vstupenek. Z nařízení Ministerstva zdravotnictví a následného protokolu Ligové fotbalové asociace bohužel není možné prodávat vstupenky či pustit na stadion další osoby.

Každý návštěvník utkání se u vstupu musí prokázat negativním testem na Covid-19, test nesmí být starší než 48 hodin, další možností je doložení dokumentu o provedení očkování, třetí varianta je potvrzení o prodělané nemoci a následné ochranné lhůtě. Každá osoba na stadionu musí po celou dobu používat respirátor nebo obdobný ochranný prostředek úst a nosu.

Žádáme osoby, které se zúčastní utkání, aby dodržovali rozsazení s bezpečnými rozestupy vždy ob jednu řadu. Mezi jednotlivými usazenými osobami musí být rozestup minimálně jednoho sedadla.

Upozorňujeme, že v sobotu platí pouze permanentní vstupenky, které byly zakoupené, a je na nich uvedena cena. Permanentky volné platné nejsou!

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.