1.FK Příbram

Informace pro fanoušky cestující na Bohemians

Utkání mezi Příbramí a Bohemians začíná v sobotu ve 14:30.

Sektor pro vlajkonoše hostů je umístěn na Východní tribuně, sektor „D“ s přístupem(odchodem) z(do)ulice Sportovní (od křižovatky s Vršovickou ul.) pouze vchodem č.2. Na tomto vstupu bude v provozu pokladna, reciproční vstupenky budou vydávány na jméno na určeném výdejním místě před naším stadionem po předložení OP (stejně jako na jiných stadionech). Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou zde prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem, který je umístěn na všech vstupech (plné znění viz www.bohemians.cz. ). Dále pak budou prováděny i namátkové dechové zkoušky na alkohol. Doporučujeme proto příchod na stadion s dostatečnou časovou rezervou.

Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného. Sektor je vybaven 3 velkoplošnými vraty a 1 brankou, které slouží jako únikové východy a v případě potřeby jako vstupy pro zásah pořadatelské služby, případně PČR. V sektoru je stánek s občerstvením a dostatečný počet toalet pro muže i ženy. Kapacita sektoru je 315 míst , je monitorován kamerovým systémem, záznam z tohoto zařízení slouží k usvědčení výtržníků na stadionu. Sektor pro hostující fanoušky bude otevřen 60 min.před začátkem utkání.

FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.