FK PŘÍBRAM

Informace pro fanoušky cestující na utkání do Pardubic

Na pardubickém stadionu nebude v provozu pokladna. Prodej vstupenek do sektoru hostů je možný pouze online (i v den zápasu).

Sektor pro fanoušky hostů je umístěn na jižní tribuně, sektory D1 a D2 s přístupem (odchodem) z (na) parkoviště u ENTERIA Arény. Na tomto vstupu určeném pro fans hostů nebude v provozu pokladna. Prodej vstupenek do sektoru hostů je možný pouze online (i v den zápasu). U vstupu bude vyvěšen QR kód s přímým odkazem do prodejní aplikace. Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou zde prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem, který je umístěn na všech vstupech. 

Dále pak budou prováděny namátkové dechové zkoušky na alkohol. Doporučujeme proto příchod na stadion s dostatečnou časovou rezervou. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného. 

Sektor je vybaven 2 velkoplošnými vraty, které slouží jako únikové východy a v případě potřeby jako vstupy pro zásah pořadatelské služby, případně PČR. V sektoru je stánek s občerstvením a dostatečný počet toalet pro muže i ženy. Kapacita sektoru je 357 míst. Sektor D1 a D2 je monitorován kamerovým systémem, záznam z tohoto zařízení slouží k usvědčení výtržníků na stadionu. Sektor pro hostující fanoušky bude otevřen 90 min. před začátkem utkání.

Vstupenky na utkání je možné zakoupit pouze v online předprodeji ZDE. Vstupenka stojí 180 Kč, v den utkání 210 Kč.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School