FK PŘÍBRAM

Informace pro fanoušky před duelem s Pardubicemi

Důležité utkání startuje ve čtvrtek 1. června od 17:30.

V rámci boje o postup do nejvyšší soutěže změříme dvakrát své síly se soupeřem z Pardubic. První duel přivítá příbramský stadion a dá se očekávat skvělá atmosféra odpovídající důležitosti utkání.

Cena vstupenek zůstává stejná jako v průběhu celé sezony, tedy 100 Kč. Děti do 150cm a věku 15ti let mají vstupné zdarma. Na zápas jsou platné všechny sezonní karty. ( V.I.P., permanentky...)

Vedení klubu se rozhodlo věnovat zdarma vstupenky na všechny fotbalové kluby v okrese a také všem sportovním oddílům v Příbrami. Jejich zástupci již byli kontaktování.

"Sport je nedílnou součástí našeho města. Náš klub bojuje o postup do nejvyšší soutěže a my bychom byli rádi, aby byli u toho i ostatní sportovci z našeho okresu. Proto jsme se rozhodli je touto cestou pozvat na utkání a vstupenky jim věnovat," pronesl směrem ke čtvrtečnímu zápasu ředitel klubu Jan Starka.

Zároveň FK VIAGEM PŘÍBRAM oslovil příbramské školy s nabídkou vstupenek zdarma pro jejich žáky a studenty.

Čtvrteční souboj slibuje atraktivní podívanou, kterou stojí za to vidět! Příijďte podpořit příbramské fotbalisty v cestě za postupem!!!

FK VIAGEM PŘÍBRAM děkuje všem za podporu!

  

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School