Informace pro návštěvníky duelu s Táborskem

Dle nařízení Ministerstva zdravotnictví a LFA může zápas navštívit až 5000 diváků.

Poprvé v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se představíme na domácím stadionu, když naším soupeřem bude mužstvo Táborska (sobota 17:00). Zápasu se může zúčastnit až pět tisíc osob, proto budou otevřeny pokladny, na kterých budou k zakoupení vstupenky. Cena vstupenky zůstává 100korun.

Před vstupem na stadion nutno předložit některý z dokladů o bezinfekčnosti:

• negativní PCR test ne starší než 7 dní
  • negativní antigenní test ne starší než 72 hodin
  • doklad o prodělání nemoci COVID-19 v období předchozích 180 dní
  • certifikát o dokončení očkování nejméně před 14 dny

Každá osoba na stadionu musí po celou dobu používat respirátor nebo obdobný ochranný prostředek úst a nosu.

Žádáme osoby, které se zúčastní utkání, aby dodržovali rozsazení s bezpečnými rozestupy vždy ob jednu řadu. Mezi jednotlivými usazenými osobami musí být rozestup minimálně jednoho sedadla.