Inovovali jsme Fanshop, nákup na webu bude jednodušší

Webový fanshop je v novém kabátě. Umí přijímat platbu kartou a Váš balíček pošleme přes Zásilkovnu. A také tam čekají na Vás zajímavé suvenýry.

Původní e-shop FK Příbram už nevyhovoval současné době, vizuálně a uživatelsky nebyl hezký a špatně se s ním pracovalo i nám v klubu.

Od dnešního dne je to jinak, nasadili jsme novou verzi FANSHOPu na webových stránkách a vy tak můžete mnohem pohodlněji objednávat suvenýry z naší nabídky.

Výhod je několik

• přehlednost, větší fotografie a někde přibudou i videa
  • doručení přes Zásilkovnu (tu máte dnes všude a je mnohem spolehlivější než Česká pošta)
  • platba kartou (koho zajímá dobírka a hledání hotovosti)

Už teď v něm najdete pár novinek, které jste mohli koupit pouze na stadiónu - kšiltovky, šály a vlaječku. Počítáme s dalším rozšiřováním nabídky, tak aby vás bylo v zelenočerných barvách co nejvíc. Připravujeme pro vás také Vánoční balíčky suvenýrů, takže se máte na co těšit!

Budeme rádi, když nás nákupem podpoříte.

ZELENOČERNÍ DO TOHO!