JIŽ DNES!!! Pilík a Antwi budou prodávat permanentky

V pondělí 17. srpna startuje prodej na nový ročník FORTUNA:LIGY.

Z rukou Tomáše Pilíka a Emmanuela Antwiho budou mít možnost příznivci 1.FK Příbram zakoupit permanentní vstupenku na celou sezonu, která umožní účast na sedmnáct domácích duelů FORTUNA:LIGY a případná domácí utkání MOL cupu. Fotbalisté budou fanouškům k dispozici celou hodinu od 17:00 do 18:00.

Slavnostní zahájení prodeje proběhne v Dami fresh, který se nachází v pravé části obchodního domu Tesco v Příbrami. (Žežická 599, Příbram). Cena permanentky je opět stanovena na 999 korun.

Majitelé celoroční vstupenky pak zdarma obdrží od partnera ligy, společnosti O2, slevový kód na služby O2 TV Sport Pack na celou sezónu!

Kromě české nejvyšší soutěže do O2 TV Sport Packu přibalili i exkluzivní fotbalová utkání Ligy mistrů UEFA nebo zápasy anglické Premier League.

To všechno můžete mít za speciální cenu 1 399 Kč na celý rok. To je o 400 Kč míň než běžná cena. Měsíční sledování O2 TV Sport Packu Vás tak vyjde jen na necelých 117 Kč.

Stačí do 30. září použít unikátní kód, který dostane pouze nový držitel permanentky.

Pro registraci O2 TV a objednání služby jděte na www.o2.cz/sport. Vyberte O2 TV Sport Pack 12 měsíců a v posledním kroku při platbě vložte slevový O2 TV kód.

Podrobný návod na jeho využití najdete tady: www.o2.cz/O2TVkupon

Po uplynutí cenově zvýhodněného období bude další balíček stát 1 799 Kč. Služba je ale bez závazků a můžete ji kdykoliv zrušit.

Těšíme se v DAMI fresh na vaši návštěvu!