FK PŘÍBRAM

Jablonský: Na gól budu vzpomínat hodně dlouho

Radost z ligové branky zažil naposledy před 5 lety. Premiéru před domácím publikem si tak Tomáš Jablonský při výhře nad Zlínem užil dvojnásobně.

Po angažmá v Brně už s profi fotbalem téměř seknul. Hrál třetí ligu v Zápech a pomáhal ve Slavii. V zimě jej vytáhnul trenér Josef Csaplár zpátky do tréninkového mundůru u ligového týmu. Zkušenost s navrátilci z fotbalového důchodu máme víc než živou, stačí říct: Slepička.

Tomáš Jablonský v zimní přípravě přesvědčil a dokonce se prosadil až do základní sestavy. Premiérový start v Liberci nevyšel podle představ, Příbram vysoko prohrála 0:4. Před domácím zápasem jsme jej po posledním předzápasovém tréninku odchytili, abychom měli aspoň provizorní fotku, co kdyby dal gól.

Štěstí nám i Tomášovi přálo. Duel se Zlínem byl vítězný a branku, která ve 48. minutě znamenala obrat zápasu, vstřelil právě Tomáš Jablonský. Byl to jeho 4. ligový gól ve 192. zápase. Na trefu v zelenočerných barvách při jeho šesté ligové štaci tak čekal jen do druhého utkání. Co nám řekl po skončení sobotního duelu?

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School