Jablonský: Na gól budu vzpomínat hodně dlouho

Radost z ligové branky zažil naposledy před 5 lety. Premiéru před domácím publikem si tak Tomáš Jablonský při výhře nad Zlínem užil dvojnásobně.

Po angažmá v Brně už s profi fotbalem téměř seknul. Hrál třetí ligu v Zápech a pomáhal ve Slavii. V zimě jej vytáhnul trenér Josef Csaplár zpátky do tréninkového mundůru u ligového týmu. Zkušenost s navrátilci z fotbalového důchodu máme víc než živou, stačí říct: Slepička.

Tomáš Jablonský v zimní přípravě přesvědčil a dokonce se prosadil až do základní sestavy. Premiérový start v Liberci nevyšel podle představ, Příbram vysoko prohrála 0:4. Před domácím zápasem jsme jej po posledním předzápasovém tréninku odchytili, abychom měli aspoň provizorní fotku, co kdyby dal gól.

Štěstí nám i Tomášovi přálo. Duel se Zlínem byl vítězný a branku, která ve 48. minutě znamenala obrat zápasu, vstřelil právě Tomáš Jablonský. Byl to jeho 4. ligový gól ve 192. zápase. Na trefu v zelenočerných barvách při jeho šesté ligové štaci tak čekal jen do druhého utkání. Co nám řekl po skončení sobotního duelu?

sobota 22.6.2019
Příprava A-tým, Turnaj
FK Mladá Boleslav
17. 06. 2019