1.FK Příbram

Jablonský: Na gól budu vzpomínat hodně dlouho

Radost z ligové branky zažil naposledy před 5 lety. Premiéru před domácím publikem si tak Tomáš Jablonský při výhře nad Zlínem užil dvojnásobně.

Po angažmá v Brně už s profi fotbalem téměř seknul. Hrál třetí ligu v Zápech a pomáhal ve Slavii. V zimě jej vytáhnul trenér Josef Csaplár zpátky do tréninkového mundůru u ligového týmu. Zkušenost s navrátilci z fotbalového důchodu máme víc než živou, stačí říct: Slepička.

Tomáš Jablonský v zimní přípravě přesvědčil a dokonce se prosadil až do základní sestavy. Premiérový start v Liberci nevyšel podle představ, Příbram vysoko prohrála 0:4. Před domácím zápasem jsme jej po posledním předzápasovém tréninku odchytili, abychom měli aspoň provizorní fotku, co kdyby dal gól.

Štěstí nám i Tomášovi přálo. Duel se Zlínem byl vítězný a branku, která ve 48. minutě znamenala obrat zápasu, vstřelil právě Tomáš Jablonský. Byl to jeho 4. ligový gól ve 192. zápase. Na trefu v zelenočerných barvách při jeho šesté ligové štaci tak čekal jen do druhého utkání. Co nám řekl po skončení sobotního duelu?

Příští zápas
sobota 22.2.2020
FORTUNA:LIGA, 22. kolo
16:30h
FC Viktoria Plzeň
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 02. 2020
Jan Rezek: Zlomila nás druhá branka
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners