Jablonský přestupuje do Příbrami

V prosinci 2017 ukončil Tomáš Jablonský z osobních důvodů profesionální kariéry. Nyní se do prvoligového fotbalu vrátí v dresu 1.FK Příbram.

Ještě v dresu Brna oznámil konec profesionální kariéry Tomáš Jablonský, který má za sebou zajímavé angažmá především ve Slavii, Slovanu Bratislava či Jablonci. Nyní se do ligového kolotoče vrátí znovu a v našem dresu.

"Skončil jsem kvůli rodině. Nechci více rozebírat, co se stalo. Domluvil jsem si proto se Zbrojovkou Brno ukončení smlouvy. S nikým dalším jsem nejednal, že bych pokračoval. Hrál jsem fotbal ve třetiligových Zápech. Necítím se ještě být tak starý, abych se nemohl vrátit." povídal o důvodech rozhodnutí Tomáš Jablonský.

Tomáš Jablonský se narodil v roce 1987, nejčastěji nastupuje na levé straně obrany a Příbrami se upsal na dva roky.

Spokojen byl z dotaženého přestupu také prezident klubu Jaroslav Starka:"Tomáš má za sebou slušné angažmá v první lize, navíc je to inteligentní a hodný člověk. Je to pro něj restart kariéry. Věřím, že nám pomůže zase více zpevnit naší obranu."

Dosud má Jablonský na svém kontě 190 zápasů v nejvyšší soutěži, další přidá v příbramském dresu. "Rok pauzy mi stačil, všechno už je v pořádku, jsem připraven se vrátit do ligy," pronesl Jablonský.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners