FK PŘÍBRAM

Jak jsme uspěli v anketě Sportovec Příbramska 2023?

Anketa završená galavečerem v příbramském Kulturním domě. To byl Sportovec Příbramska 2023 i s našimi reprezentanty zelenočerných barev.

Galavečer ankety ČUS organizovaný sportovním a kulturním týmem Města Příbram proběhl ve středu večer v Kulturním domě. Mezi sportovci všech odvětví a disciplín si 4. místo v hlavní anketě odnesl útočník Tomáš Wágner.

Ceny patří i dvěma odchovancům FK Příbram Vaškovi Černému a Tondovi Barákovi v kategorii odchovanců neboli krajánků. Oba fotbalové internacionály zastupovali rodiče, Tondu jeho otec, Vaška pro změnu maminka. Mezi nominovanými byli také trenér U17 Aleš Kočí a talent z našeho dorostu Adam Čadek. Jako předávající se představil i kouč A-týmu Karel Krejčí.

Těší nás, že jsme mohli reprezentovat naše zelenočerné barvy před zástupci města a gratulujeme nejen našim oceněným, ale naprosto všem jednotlivcům a týmům, se kterými jsme se při galavečeru mohli vidět.

Fotogalerie
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School