Jak si vedl Dominik Kříž v Datart e:LIGA Challenge?

Zástupce našeho klubu v soubojích s ostatními ligovými fotbalisty má za sebou první dvě utkání.

Kříž (Příbram) – Beneš (OLO) 1:5 (1:3)

V prvním utkání Datart e:LIGA Challenge se představil jeden z favoritů – olomoucký Vít Beneš, který si nejen pro první duel vybral jako svůj tým Manchester United. Jeho prvním soupeřem byl Dominik Kříž z Příbrami, který vyrukoval s Liverpoolem. Kříž zvolil s Liverpoolem nezvyklé taktické rozestavení 4-3-3 a mezery v obraně ho stály špatný vstup do utkání. Imaginární North West Derby jinak vypadalo opticky vyrovnaně, nicméně kapitán Sigmy trestal každou chybu soupeře v defenzívě a hned v první dvacetiminutovce si vybudoval tříbrankový náskok. Beneš nakonec dokráčel k pohodlné výhře 5:1.

Kříž – Kopic (PLZ) 2:3 (1:0)

Dalším soupeřem pak byl Jan Kopic s vlastním týmem Plzně a oba hráči předvedli dramatický zápas, ve kterém Kříž s Liverpoolem sice v poločase vedl 1:0 a brzy po změně stran přidal i druhý gól. Poté ale převzal Kopic otěže utkání a předvedl nevídaný obrat z 0:2 na konečných 3:2 díky přímočaré hře. Všechny tři branky vstřelil útočník Viktorky Beauguel, přičemž třetímu gólu předcházela ještě klíčová situace deset minut před koncem, kdy Křížův Fabinho trefil z voleje tyč Kopicovi branky.

Kdy můžeme opět vidět Dominika Kříže v akci?