Jakub Jugas má Příbram stále v srdci

Podobně jako Pepa Hnaníček, tak i obránce Jakub Jugas během svého působení u Litavky patřil k fotbalistům, na které fanoušci nezapomínají.

Dva roky a první kroky do ligového fotbalu. To jsou prvotní informace o Jakubu Jugasovi, který se proti našemu týmu postaví v sobotu v dresu Mladé Boleslavi, ve které hostuje z pražské Slavie. V příbramském dresu si připsal 46 zápasů v první lize. Svou pokorou a profesionalitou patřil již v mladém věku k osobnostem kabiny.

Na mé působení v Příbrami vzpomínám jen v tom nejlepším a to z několika důvodů. Příbram mi umožnila vstoupit do “velkého” fotbalu. Působil jsem tam dva roky a získal mnoho zkušeností, jenž mi pomohly rozvíjet nadále mou kariéru a z kterých těžím i nyní. V mém fotbalovém životě hrála Příbram jednu z hlavních rolí, protože jen díky ní jsem mohl později posunout svou kariéru vzhůru, a to ve Zlíně a poté Slavii. Chtěl bych poděkovat všem lidem v klubu, kteří se mě chovali vždy slušně a ve všem mi pomáhali. Rád se do Příbrami vracím, nyní již z pozice soupeře, ale často si vzpomenu, kde jsem hrál poprvé ligu. Za to Příbrami děkuji a přeji mnoho úspěchů,” zavzpomínal Jakub Jugas.

Příznivci příbramského klubu mohou vidět svého bývalého oblíbence zítra v 15 hodin při vzájemném utkání s Mladou Boleslaví. 1.FK Příbram děkuje Jakubu Jugasovi za velice milá slova a přeje mu do budoucí kariéry také jen to nejlepší.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners