Jakub Šiman hráčem Příbrami

Plzeňský odchovanec bude další alternativou do příbramské branky.

Jakub Šiman přichází po konci smlouvy v předchozím angažmá jako volný hráč. V minulých sezonách působil především ve druhé nejvyšší soutěži, nyní bude soupeřit o své místo v bráně Příbrami.

“Po zranění a následné operaci Ondřeje Kočího jsme sháněli posilu, která opět zvýší konkurenci mezi našimi brankáři. To přesně Jakub Šiman splňuje a já věřím, že se mu bude v našem týmu dařit,” pronesl po podpisu smlouvy statutární ředitel Jan starka.

Než přestoupil do klubu u řeky Litavky, působil Jakub Šiman v Sokolově, Domažlicích, Olympii Radotín či Táborsku.

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.