1.FK Příbram

Jan Matoušek se vrací do Příbrami

Největší objev posledního období se na jaře bude opět oblékat do zeleného dresu.

Vedení klubu se podařilo se Slavií Praha dojednat návrat Jana Matouška zpátky k Litavce. Působit by zde měl do konce sezony. “Jsme moc rádi, že se nám podařilo Honzu získat zpátky. Děkujeme Slavii za její vstřícný krok. Doufám, že naše spolupráce naváže tam, kde nedávno skončila. Toto hostování může pomoci nejen našemu klubu, ale i Honzovi. To by byla ta nejlepší varianta,” pronesl za 1.FK statutární ředitel Jan Starka.

Než Jan Matoušek odešel do pražského klubu, pomohl Příbrami k návratu do Fortuna:Ligy a v nejvyšší soutěži se uvedl několika povedenými výkony a především čtyřmi góly. Následující měsíce bude ze Slavie hostovat v Příbrami.

Příští zápas
sobota 22.2.2020
FORTUNA:LIGA, 22. kolo
16:30h
FC Viktoria Plzeň
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 02. 2020
Jan Rezek: Zlomila nás druhá branka
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners