Jan Matoušek se vrací do Příbrami

Největší objev posledního období se na jaře bude opět oblékat do zeleného dresu.

Vedení klubu se podařilo se Slavií Praha dojednat návrat Jana Matouška zpátky k Litavce. Působit by zde měl do konce sezony. “Jsme moc rádi, že se nám podařilo Honzu získat zpátky. Děkujeme Slavii za její vstřícný krok. Doufám, že naše spolupráce naváže tam, kde nedávno skončila. Toto hostování může pomoci nejen našemu klubu, ale i Honzovi. To by byla ta nejlepší varianta,” pronesl za 1.FK statutární ředitel Jan Starka.

Než Jan Matoušek odešel do pražského klubu, pomohl Příbrami k návratu do Fortuna:Ligy a v nejvyšší soutěži se uvedl několika povedenými výkony a především čtyřmi góly. Následující měsíce bude ze Slavie hostovat v Příbrami.

sobota 22.2.2020
FC Viktoria Plzeň
17. 02. 2020
Jan Rezek: Zlomila nás druhá branka