1.FK Příbram

Jan Matoušek se vrací do Příbrami

Největší objev posledního období se na jaře bude opět oblékat do zeleného dresu.

Vedení klubu se podařilo se Slavií Praha dojednat návrat Jana Matouška zpátky k Litavce. Působit by zde měl do konce sezony. “Jsme moc rádi, že se nám podařilo Honzu získat zpátky. Děkujeme Slavii za její vstřícný krok. Doufám, že naše spolupráce naváže tam, kde nedávno skončila. Toto hostování může pomoci nejen našemu klubu, ale i Honzovi. To by byla ta nejlepší varianta,” pronesl za 1.FK statutární ředitel Jan Starka.

Než Jan Matoušek odešel do pražského klubu, pomohl Příbrami k návratu do Fortuna:Ligy a v nejvyšší soutěži se uvedl několika povedenými výkony a především čtyřmi góly. Následující měsíce bude ze Slavie hostovat v Příbrami.

Příští zápas
sobota 20.7.2019
FORTUNA:LIGA, 2. kolo
17:00h
SFC Opava
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners