FK VIAGEM PŘÍBRAM

Jan Rezek oznámil konec kariéry. Rézo, děkujeme!

Poslední střela zápasu letí nad branku Teplic. Autorem této rány je Honza Rezek. V tu chvíli už asi má myšlenky o konci profikariéry. A k dnešku je to definitivní.

Jan Rezek, patří mezi legendy českého fotbalu, svoji kariéru dotáhl až do české reprezentace. Hrál za Teplice, Plzeň, Spartu i Bohemians. Kopal i v zahraničí, několik sezón připsal na Kypru, jednu v Rusku i v Číně. Vyhrál tituly se Spartou i Plzní.

V lize překonal metu 300 ligových zápasů v české nejvyšší soutěži. Jejich počet se nakonec zastavil při započtení ligové baráže na 334 ligových zápasech se 48 brankami. V příbramských barvách je bilance také úctyhodná. Celkem 136 zápasů a 15 branek, 1.FK Příbram je klub, kde toho Honza odehrál nejvíc!

V klubových historických tabulkách figuruje Jan Rezek na 8. místě v počtu odehraných zápasů, 9. místo vidíme v počtu vstřelených branek. Neodmyslitelně tak patří do zelenočerných srdcí příbramských fanoušků.

Do Příbrami přišel před sezónou 2015/2016 za doby působení trenéra Pavla Tobiáše a v našem klubu působil až do dnešních dnů s výjimkou jedné sezóny 2017/2018, kdy Příbram hrála druhou ligu a Honza odešel do Teplic. Z nich se však znovu vrátil. Po dalších třech ligových sezónách se symbolicky rozloučil v lize v utkání proti klubu, za který v lize debutoval i proti kterému vstřelil svůj poslední ligový gól.

Rézo, děkujeme! Držíme ti dál v nové životní i fotbalové etapě a rádi tě u Litavky kdykoli uvidíme.

sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM