FK VIAGEM PŘÍBRAM

Jaroslav Starka: Markovi s Tomášem děkujeme, odvedli tu velký kus práce

Vyjádření prezidenta klubu Jaroslava Starky k odchodu trenérského dua Zápotočný - Nikl.

"Oběma trenérům musím za jejich práci poděkovat, protože jsou za nimi vidět výsledky, když po podzimu jsme na prvním místě tabulky. Věřím, že se jim bude dařit i na jihu Čech, a my najdeme kvalitní náhradu. Nechci nikomu bránit, aby šel výš. Klukům to přeji. Co se týká trenérské náhrady, tak zatím jednáme, rádi bychom měli do konce týdne jasno."

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953