Jaroslav Starka o přestupu Fantiše

Nejvyšší představitel klubu pronesl několik vět k odchodu kapitána z minulé sezony.

Jaroslav Starka: “Tonda zde odehrál dva povedené ročníky a dostal příležitost odejít do klubu, kde si finančně polepší a bude hrát o přední příčky ligy. Projevil zájem do Fastavu Zlín odejít a já mu přeji do nového angažmá jen to nejlepší a za jeho služby pro náš klub mu děkuji. S vlastníkem zlínského klubu panem Červenkou jsme se tedy domluvili, že se Fantiš vrátí do Zlína, kde již v minulosti působil.”

sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu