1.FK Příbram

Je to pro nás důležitý bod

Navrátilec do sestavy Radek Voltr centroval na vyrovnávací branku Antwiho.

Radku, jak bys popsal situaci, ze které jsme v Olomouci vyrovnali?

Běžel jsem s míčem a ve vápně jsem viděl pouze Antwiho, nebyla to jednoduchá situace, snažil jsem se to dát na přední tyč a věřil jsem, že si tam Manu (Emmanuel Antwi) naběhne. Zakončil to parádně, jsem za to moc rád. Je to pro nás důležitý bod, snažili jsme se hrát od začátku utkání aktivně. Před zápasem jsme si věřili, že nějaké body získáme. To je také povedlo!

Jak to, že první poločas byl tak odlišný od toho druhého?

V druhé části se nám hrálo lépe, jelikož jsme neměli, co ztratit. Také nám pomohlo, že si Sigma začala hlídat vedení a nechala nás hrát. První půle byla z naší strany katastrofa. Stále jsme pouze běhali, míč jsme neměli a nevyhrávali souboje. Sigma byla jasně lepší. O poločase byl v kabině trenér po právu docela důrazný, což také směrem k druhé půli pomohlo. 

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.