Jedeme vyhrát!

Trenér Pavel Horváth hovořil před odjezdem na Slovácko.

Pavel Horváth:  "Jedeme do Uherského Hradiště vyhrát. V zápase s Baníkem Ostrava jsme ukázali, že máme srdce, když jsme podali bojovný výkon, prestože jsme celý zápas hráli v deseti. Bohužel jsme opět ale nebodovali. Pokud tímto způsobem budeme hrát i v sobotu na Slovácku, tak věřím, že konečně protrhneme smůlu a body získáme. Štěstí se k nám již musí přiklonit. Musíme se vyvarovat individuálních chyb a být disciplinovaní. Není to nyní jednoduché období, ale cítíme, že za námi fanoušci stojí a chceme je také odměnit."