1.FK Příbram

Jedenácté kolo patří rodinám v rámci akce Víkend otců

Tradiční akce Ligové fotbalové asociace má za cíl přivést k návštěvě ligových utkání co nejvíce rodin s dětmi a současně upozornit na fenomén sportu a fotbalu, kdy právě rodiče a jejich péče stojí za kariérami a úspěchy všech vrcholných profesionálních hráčů. Víkend otců jako kampaň se ponese všemi duely jedenáctého ligového kola v rámci programu FORTUNA:LIGY i FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

„V každé sezóně se snažíme zdůraznit význam rodin a dětí v rámci prostředí profesionálního fotbalu. V minulém fotbalovém ročníku jsme vlivem restrikcí kolem covidu-19 nemohli tuto tradiční akci uspořádat. I proto jsem rád, že se k vyzdvihnutí přínosu rodin a dětí nejenom na stadionech můžeme vrátit. Přeji si, abychom v rámci Víkendu otců přivítali společně se všemi profesionálními kluby co nejvíce návštěvníků právě z této skupiny,“ prozradil Daniel Hajný, obchodní a marketingový ředitel Ligové fotbalové asociace. 

Ligová fotbalová asociace společně s jednotlivými kluby i v nelehké pocovidové době pokračuje v tradiční kampani Víkend otců. Na ligových utkáních obou nejvyšších soutěží během následujícího kola po reprezentační přestávce bude upřena pozornost na dětské fanoušky a celé rodiny příznivců.

Ligová fotbalová asociace s ohledem na stále přetrvávající epidemická omezení přesouvá letos hlavní část kampaně do digitálního prostředí. „Pokaždé se k Víkendu otců snažíme vymýšlet další aktivity a přitáhnout pozornost k projektu. Letos jsme pro fanoušky připravili poznávací foto soutěž na sociálních sítích. Vedle klubů se ke kampaní přihlásí i další subjekty kolem FORTUNA:LIGY jako třeba hlavní televizní vysílatel O2TV Sport,“ doplnil Štěpán Hanuš, ředitel komunikace a PR Ligové fotbalové asociace.

Příští zápas
sobota 5.3.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
1.FK Příbram
FK Viktoria Žižkov
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
20. 11. 2021
Jaroslav Tregler: Za náznaky šancí zasloužená remíza
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.