Josef Hnaníček na angažmá v Příbrami vzpomíná rád

U Litavky působil dva roky a svým vzorným přístupem a profesionalitou zanechal v paměti fanoušků svou stopu.

Od července 2014 do července 2016 působil Josef Hnaníček v příbramském klubu. Za tu dobu si připsal v nejvyšší soutěži za náš tým 57 startů a dokázal sedmkrát rozvlnit síť branky soupeře. Nyní hájí barvy Zlína a před vzájemným duelem se podělil o své dojmy: “Na období v Příbrami vzpomínám rád, především na kluky z kabiny a realizačního týmu. První sezona byla skvělá, sedm zápasů na startu nám nevyšlo, pak se nám začalo dařit a bojovali jsme o poháry. S rodinou občas zavítáme do Příbrami na návštěvu. Za dobu mého působení jsme si udělali pár přátel.”

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners